Thirty Seconds to Mars Turkey

Welcome to the Unıverse!
Evrene Hoşgeldin!
Merhaba Marslı!
Bizi ziyaret ettiğin için çok Teşekkürler!
Şimdi giriş yada kayıt olarak sitemize katkıda bulunabilir bizimle vakit geçirebilirsin:D

Join the forum, it's quick and easy

Welcome to the Unıverse!
Evrene Hoşgeldin!
Merhaba Marslı!
Bizi ziyaret ettiğin için çok Teşekkürler!
Şimdi giriş yada kayıt olarak sitemize katkıda bulunabilir bizimle vakit geçirebilirsin:D

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

Selam olsun şövalyeler ! * <zdc<

miSa
    miSa
    Taze Marslı
    Taze Marslı

Kadın

Selam olsun şövalyeler ! *  <zdc< Empty Selam olsun şövalyeler ! * <zdc<

Mesaj tarafından miSa Perş. Ağus. 05, 2010 1:39 am

Selamlaar sevgili üyeler öncelikle hepinizle tanışmaktan şimdiden büyük onur duyacağım. Aslında site çok durgun ve ben bu konuyu en fazla kaç kşinin okuyabileceğini tahmin etsem bile yazmak istiyorum . Laughing

Bio tarzı bişeyler sıralayacağım öncelikle.

:p Ben Aybüke ama sanalda genel olarak miSa diye anılırım.15-16
    yaşındayım.Forumlarda gevezelik yapmayı, işe yaramayı özellikle bu
    mevsimde çok severim fakat uzun süredir bir yerde takılmıyodum.Sizi
    gözüme kestirdim çünkü 30stm benim hayatımın grubu.JL ise hayatımın
    adamı.Yani şimdiye kadar onun kadar muhteşem bulduğum birini
    tanımadım.Akla gelebilecek yer yönden (imajından cinsel tercihlerine
    kadar
    :p
    ) ona hayranım.Kitap okumak en büyük hobimdir, tabi müzik dinlemeyi
    hobi saymazsak.Film izlemeye bayılırım.Basketboldan çok hoşlanırım.Yeni
    insanlar tanımaktan hoşlanırım, yani ne kadar sessiz de olsa bu forumda
    canla başla takılmayı dşünüyorum. Bu kadar wqwewq, tanrı sizi kutsasın
    bay-bayan şövalyeler!
    (:

Edit: Bu tanıtım daha önce başka bir stm-forum da daha yayınlandı. Selam olsun şövalyeler ! *  <zdc< 46842 Fakat oranın ciddi anlamda vasat olması üzerine buraya yönlendirildim.
    Bu arada daha çok smiley kullanmak isterdim ama işler yukarda biraz karıştı .. Selam olsun şövalyeler ! *  <zdc< 5599
    bansHee
    bansHee
    SUP-MOD
    SUP-MOD

Kadın
    İş Güç : kıç büyütmek -tavsiye edilir-

Selam olsun şövalyeler ! *  <zdc< Empty Geri: Selam olsun şövalyeler ! * <zdc<

Mesaj tarafından bansHee Perş. Ağus. 05, 2010 3:30 pm

15-16 yaş nası oluyo Razz arada bi gidip geliyo musun Razz uykusuzdaki 4-22 yaş arasında değişen çocuğa benzedi bu iş Razz
    asosyal bi siteyiz naparsın Razz wuhuuuuu hayaletler geziyo anasayfada kendileriyle karşılaşırsan hiç korkma aslında Razz ısırmazlar Razz
    hoşgeldin demek istiyorum bu kadar saçmalıktan sonra melda ben sitenin binlerce hayırsızından biri Razz sık kullanılanlar çubuğuna aldımda giriyorum artık bi pokada yaramıyo ama Razz
    Simurg
    Simurg
    ADMİN
    ADMİN

Kadın
    İş Güç : Kutsal Kasenin Peşinde xD

Mesaj tarafından Simurg Perş. Ağus. 05, 2010 9:31 pm

ahuhuhuhuu sevdim bu başlığı Laughing zaten şövalyelere karşı zaafım var Razz hoşgeldin aramıza valla ben sürekli sitedeyim yani birileri olduğu sürece eksik olmam xD senin gibi burdan hiç ayrılmicam diyenler çok oldu ama maalesef sözünde duramadılar bi türlü umarım sen onlar gibi olmazsın... gerçi onlarda haklı böyle hayaletli bi siteye nekadar dayanabilirler Laughing:D neyse welcome again....
    miSa
    miSa
    Taze Marslı
    Taze Marslı

Kadın

Mesaj tarafından miSa Perş. Ağus. 05, 2010 10:26 pm

Melda ruh halime göre çocukluğum tutarsa 15 oluore Selam olsun şövalyeler ! *  <zdc< 417206 Teşekkrler efenim umarım iyi anlaşırız sizin hayaletlerle Selam olsun şövalyeler ! *  <zdc< 245512
    Simurg benim de aynen öyle ingiltre hanedanlığını filan yakından takip ederim. Selam olsun şövalyeler ! *  <zdc< 417206 Bu arada yorumları en çok gözüme çarpan sensin zaten ,sürekli olmayı umuyorum leydim.Teşekkrler Selam olsun şövalyeler ! *  <zdc< Icon_rr
    nurbanu
    nurbanu
    MOD
    MOD

Kadın
    İş Güç : sbh kalkıp akşm yatmk :|

Mesaj tarafından nurbanu Cuma Ağus. 06, 2010 12:44 am

hoşgeldiiin (: bende nurbanu xD nick'mden de anlaşldığı üzere Laughing kıyıpda değiştiremedm şu nickimi eskidiiiir.. xD ve daimi olman dileğiylee Laughing burda bi hareketlilik olduğu sürece bende burdayıım (:
    Simurg
    Simurg
    ADMİN
    ADMİN

Kadın

Mesaj tarafından Simurg Cuma Ağus. 06, 2010 11:42 am

evet nurbikte hep bizimledir Laughing meldada arada kaybolur gider gelir nere kayboluo onuda bilemiorum ama Laughing kız melda kaybolma yine haa delirtme benii xD
    bansHee
    bansHee
    SUP-MOD
    SUP-MOD

Kadın

Mesaj tarafından bansHee Cuma Ağus. 06, 2010 11:40 pm

yav temam ya burdayım işte Laughing ne kadarda seviyomuşsun beni kereta! Laughing nereye kaybolduğumu henüz bende bilemiyorum götülüm Razz
    Simurg
    Simurg
    ADMİN
    ADMİN

Kadın

Mesaj tarafından Simurg C.tesi Ağus. 07, 2010 1:09 pm

eyi hep burdayım burdayım dion gidiverion Laughing başkalarıylan mı aldatıon len yoksa bizi Razz buarada yurtdışına mı gittin ne ettin maceralarını anlat bize Laughing
    miSa
    miSa
    Taze Marslı
    Taze Marslı

Kadın

Mesaj tarafından miSa C.tesi Ağus. 07, 2010 9:25 pm

Çok memnun oldum the oldest of Nurbanu Selam olsun şövalyeler ! *  <zdc< 417206 Yaşlanızı da öğrensem fena olmazdı hanisi Selam olsun şövalyeler ! *  <zdc< 714683
    Bu aralar yoktum evde ama sık takılmak istiyorum hepimiz gbi Selam olsun şövalyeler ! *  <zdc< Icon_evil
    Benim yurtdışı maceralarım hea, bi 5 yıl sonra inş çünkü hiç gitmedim canısı Selam olsun şövalyeler ! *  <zdc< 227866
    Mrs.MiLicevic
    Mrs.MiLicevic
    SUP-MOD
    SUP-MOD

Kadın
    İş Güç : KRONİK ÖĞRENCİ

Mesaj tarafından Mrs.MiLicevic Çarş. Ağus. 11, 2010 1:14 am

ben de forumda fangirL diiLgerçek echeLon aroıyorum,şövaLye arıyorum king arıyorum queen arıyorum HOŞGELDİİİİN ÜLEEN Laughing
    hoşgeLdin miSa tekrardan düzgün bi hoşgeLdin bu Laughing
    bendeniz büşra nam-ı diğer Mrs.Milicevic,çok severim Tomocan'ı benden başka kimse sevmiyo onu Razz
    benim de yorumLarım dikkatini çekmedi mi çok üzüLdüüüğğm xD
    ben 2 haftadır tatiLdeydim siteye pek bakamadım ama biLen biLir sıkı takip ederim bizimkiLeri (kas kas patLa styLa xD )
    yahu asıL didem girmiyo biz çobansız koyunLarız sen de geL dideem tanış yeni arkadaşLarımızLa ^^
    ve 3. kez HoşgeLdin ^^
    miSa
    miSa
    Taze Marslı
    Taze Marslı

Kadın

Mesaj tarafından miSa Çarş. Ağus. 11, 2010 1:44 am

Sana burdan tam 3 kez hoşbulduk mrs. şövalye diyorum Laughing Evet seninkilerde göze batanlardan emektar üye Selam olsun şövalyeler ! *  <zdc< 44323 Tomocan hea Selam olsun şövalyeler ! *  <zdc< 417206 Orjinal en azından Laughing (ben de kasayım biraz xD)
    Gel didem geel. Canlanmak gerek Selam olsun şövalyeler ! *  <zdc< 645242
    bansHee
    bansHee
    SUP-MOD
    SUP-MOD

Kadın

Mesaj tarafından bansHee Cuma Ağus. 13, 2010 2:15 pm

götülcüğüm evet yavrucuğum ingiltereye gittim Laughing gezdim geldim lan Laughing oh canıma değisn fethettim henriciğimin kulelerini falan Razz gezemedim hepsini ama londra kulesini gördüm en azından Laughing
    miSa
    miSa
    Taze Marslı
    Taze Marslı

Kadın

Mesaj tarafından miSa Cuma Ağus. 13, 2010 9:20 pm

O bile nadide biyografine büyü katmaya değer Laughing
    Simurg
    Simurg
    ADMİN
    ADMİN

Kadın

Mesaj tarafından Simurg Cuma Ağus. 13, 2010 10:32 pm

selam söleseydin la harrye benden Razz ex aşkım beni xP ahh ulan bi ben uzaklaşamadım şu ülkeden....
    Mrs.MiLicevic
    Mrs.MiLicevic
    SUP-MOD
    SUP-MOD

Kadın

Mesaj tarafından Mrs.MiLicevic Cuma Ağus. 13, 2010 11:36 pm

oLoom nası gittiniz ingiLtereyeee.ben de gitmek istiyom amk bi de ingiLizce öğrencisi oLacaz okuLun tek yabancıdiL sınıfı oLacaz gezi mezi hak getire okuLun karşısındaki çayır çimene pikniğe biLe gidemedik 2 ekmek arası peynir domates yapıp biLe gidemeeedik ne kadar banaL bi okuL yaa xD
    miSa
    miSa
    Taze Marslı
    Taze Marslı

Kadın

Mesaj tarafından miSa Ptsi Ağus. 16, 2010 1:41 am

Evet aynı soru bnden de size gelsin Selam olsun şövalyeler ! *  <zdc< 417206
    bansHee
    bansHee
    SUP-MOD
    SUP-MOD

Kadın

Mesaj tarafından bansHee Ptsi Ağus. 16, 2010 7:49 am

okul gezisi falan değil lan sayısal sınıfıyım ben zaten Laughing ben kendim bağımsız şeyettim gidicem uleeeeen dedim babama oda git lan dedi aslında o gidiceksin uleeen demişti ben temam yeea gideriz hacı dediydim Laughing
    Mrs.MiLicevic
    Mrs.MiLicevic
    SUP-MOD
    SUP-MOD

Kadın

Mesaj tarafından Mrs.MiLicevic Ptsi Ağus. 16, 2010 3:11 pm

vaay babayın kemüğüneee benim babam beni gönderse keşke hihihi fakırık biz Laughing
    bansHee
    bansHee
    SUP-MOD
    SUP-MOD

Kadın

Mesaj tarafından bansHee Ptsi Ağus. 16, 2010 6:37 pm

abi git adam ekonomik krize girdi beni gönderince xP zenginlikle alakası yok
    miSa
    miSa
    Taze Marslı
    Taze Marslı

Kadın

Mesaj tarafından miSa Perş. Eyl. 02, 2010 11:06 pm

O zaman şanslısın aga ne diyelim 434w

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 5:24 pm