Thirty Seconds to Mars Turkey

Welcome to the Unıverse!
Evrene Hoşgeldin!
Merhaba Marslı!
Bizi ziyaret ettiğin için çok Teşekkürler!
Şimdi giriş yada kayıt olarak sitemize katkıda bulunabilir bizimle vakit geçirebilirsin:D

Join the forum, it's quick and easy

Welcome to the Unıverse!
Evrene Hoşgeldin!
Merhaba Marslı!
Bizi ziyaret ettiğin için çok Teşekkürler!
Şimdi giriş yada kayıt olarak sitemize katkıda bulunabilir bizimle vakit geçirebilirsin:D

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

30 SECONDS TO MARS' JARED LETO & TOMO MILICEVIC

irem&Jared
    irem&Jared
    Taze Marslı
    Taze Marslı

30 SECONDS TO MARS' JARED LETO & TOMO MILICEVIC Empty 30 SECONDS TO MARS' JARED LETO & TOMO MILICEVIC

Mesaj tarafından irem&Jared Ptsi Şub. 18, 2008 5:29 pm

30 SECONDS TO MARS' JARED LETO & TOMO MILICEVIC 712letozz2

Night Watchman: Bilmenizi isterim söylediklerinizin direk kopyasını çekeceğiz röportajda.ve bu magazin yetişkinler içindir. İstediğinizi söyleyebilirsiniz.,

Jared Leto and Tomo Milicevic: S…tr..!

Hepsi güler..

JL:Telefonumu kapatmama izin verin. Bugün bizim için büyük bir gün çünkü yeni single’mız çıkıyor, ve bu şarkı Amerika’da en çok indirilen şarkı İyi tepkiler alacağımızı biliyorduk bunun hakkında ama bu herkesi bir süprize uğratıcak. Ayrıca The Used’la turumuz var bugün. (ahh en sevdiğim iki grup..! ) Yani anlayacağınız iki kat wahwah.. !

NW: Oh bu harika..!

JL: Şimdilik, Eylül’n içinden ayırttık.

NW: Çok havalı. Görünüşe bakılırsa siz çocuklar adınızı baya hızlı yaydınız. Özellikle A beautiful albümünden sonra…

JL:Bazı yönlerden evet… Ama benim abim Shannon baterist ve ben çocukluğumuzdan beri müzik yapıyoruz Yıllardır beraber şovlara çıkıyoruz(güler.) Zaten biz 98’den beri bu işin içindeyiz yani bizim için o kadar çok şey değişmedi.Çok uzun yollardan geldik. İlginç ama uzun…

NW:Biliyorum ilk albümü yapmak birkaç yılınızı almış.

JL:İlk albüm ağustos 2002’de çıktı. Öteki de Ağustos 2005’de çıkıcaktı. 3 yıl sonra… Çoğu grup gibi bende yeni albüm için beklemeyi seviyorum. Nine Inch Nails, The Cure, ve Tool gibi...

NW: Bildiğim kadarıyla ilk albüm senin tarafondan yazılmıştı ve çoğunu kendin kaydettin. Tabiî ki kardeşinle.Sen bunu yaparken birkaç grup da seninle iş birliği yapmıştı. Bu dinamik değişiklikten grup nasıl etkilendi..?.

JL: Eee.. Hala şarkı sözlerini yazıyorum…

TM: evet…

JL: herkes şöyle başlar “bu benim!!” bu komik..

Herkes güler…

JL:Hayır, O kadar çok yoktu. Başka 2 kişi vardı bana yardımcı olan önceden sadece hardeşim vardı. Bundan çabuk sıkılmıştım. Bazı zamanlar yalnız olmayı bırakıp kendimi bir şeylerin önüne atmak istedim… Ama bu arkadaşlar bana birçok şarkıda yardım ettiler… Bazı eklemeler yaptılar. Bazı şarkılar benden çok onların.Ama küçük görünsede bunlar şarkıyı o kadar çok önemli değişikliğe uğrattı ki.. Her şarkıda az çok ortak oldular.

TM: Evet.."A Modern Myth" dışında..

JL: "A Modern Myth" ve "The Story" dışında. Hatta "Was It A Dream?" de, Tomo gitar bölümünün çoğunu doğaçlamayla çaldı. 2. koroda. Hayır hayır hepsinde.

TM:Hayır köprüde değil…

JL: Köprü.. Ama ikinci korodada bir şeyler yapmıştın ve bu açıkça belliydi.. (saçma bi cümle.. xD )

TM: Bilmiyorum adamım.. İlk gitar kısmı iğrençti..

Hepsi güler..

BİRAZ KISAYMIŞ AMA OLSUN.. =)

Ve buda burada biteeer.. xD

ALINTI YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR..!
    Venun
    Venun
    ADMİN
    ADMİN

Kadın

30 SECONDS TO MARS' JARED LETO & TOMO MILICEVIC Empty Geri: 30 SECONDS TO MARS' JARED LETO & TOMO MILICEVIC

Mesaj tarafından Venun Ptsi Şub. 18, 2008 5:49 pm

Çok saol ya Laughing Çok eğlenceli görünüolarrr =)
    irem&Jared
    irem&Jared
    Taze Marslı
    Taze Marslı

30 SECONDS TO MARS' JARED LETO & TOMO MILICEVIC Empty Geri: 30 SECONDS TO MARS' JARED LETO & TOMO MILICEVIC

Mesaj tarafından irem&Jared Ptsi Şub. 18, 2008 5:54 pm

valla öyleler.. xD
    HellsBells
    HellsBells
    ADMİN
    ADMİN

Kadın
    İş Güç : Tanrının İzinde

Mesaj tarafından HellsBells Ptsi Şub. 18, 2008 8:52 pm

jared biraz saçmalamış yaw :lol:
    Venun
    Venun
    ADMİN
    ADMİN

Kadın

Mesaj tarafından Venun Ptsi Şub. 18, 2008 11:05 pm

::JL PsCyHo:: demiş ki:jared biraz saçmalamış yaw :lol:

heycandandırrrr :lol!:
    meleksurat
    meleksurat
    Marslı
    Marslı

Kadın
    İş Güç : yd öğrencisi

Mesaj tarafından meleksurat Cuma Mayıs 16, 2008 6:16 pm

Nolmuş resme yav Jared emi seni varyaaaa Laughing çok yaşa

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 11:42 am