Thirty Seconds to Mars Turkey

Welcome to the Unıverse!
Evrene Hoşgeldin!
Merhaba Marslı!
Bizi ziyaret ettiğin için çok Teşekkürler!
Şimdi giriş yada kayıt olarak sitemize katkıda bulunabilir bizimle vakit geçirebilirsin:D

Join the forum, it's quick and easy

Welcome to the Unıverse!
Evrene Hoşgeldin!
Merhaba Marslı!
Bizi ziyaret ettiğin için çok Teşekkürler!
Şimdi giriş yada kayıt olarak sitemize katkıda bulunabilir bizimle vakit geçirebilirsin:D

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
HellsBells
Mrs.MiLicevic
6 posters

Kimdir bu Bartholomew Cubbins?Jared Onu Neden Çok Övüo?(MutLaka Bakın!!!)

Mrs.MiLicevic
    Mrs.MiLicevic
    SUP-MOD
    SUP-MOD

Kadın
    İş Güç : KRONİK ÖĞRENCİ

Kimdir bu Bartholomew Cubbins?Jared Onu Neden Çok Övüo?(MutLaka Bakın!!!) - Sayfa 3 Empty Kimdir bu Bartholomew Cubbins?Jared Onu Neden Çok Övüo?(MutLaka Bakın!!!)

Mesaj tarafından Mrs.MiLicevic Cuma Ara. 19, 2008 12:54 am

Konunun ilk mesajı :

Kimdir bu Bartholomew Cubbins??
    Bn bütün gün net'te 30STM videoLarı isLiorm ve onLar hakkında bissürü şey okuorm.Her okuduğum yazının ardından ağzım açık kaLıo çünkü bni çok şaşırtıoLar..ÖzeLLikLe bugün Jared'n zekasına bir kez daha hayran kaLdıımı söLeyebiLirim...OLay uzun bi özetLe şudur xD : Bartholomew Cubbins ; Jared'La yapıLan her röportajda geçio.''The KiLL''n yönetmeni.Jared'n anLattıına göre ''çok başarıLı,yaratıcı,DanimarkaLı ve ''The KiLL'' çekiLdikten sonra emekLi oLmuş ve esrarengiz bir şekiLde ortadan kayboLmuş...Bak sen ALLAH'n işine.Biraz daha araştırma yaptım;Bartholomew Cubbins:''The 500 Hats of Bartholomew Cubbins''isimLi bi kitabın kahramanı.Artık romanmı çizgi roman mı biLemicem o kdr bakmadım buLdukLarıma çok şaşırdım çünkü hemen payLaşmak istedim xD.OLay gittikçe açıkLığa kavuşmakta: ABL'ın içindeki yazıLarda Dr.Seuss'a teşekkürLer die bi yazı gçiomuş.Dr.Seuss;bu kitabın sahibi oLuor arkadaşLar -yazar/çizer o kısmı biLemiorm xD- Hiç üşenmedim;bu saatte beynimi zorLadım bissürü ing. video & metni isLedim & çevirdim ; sırf sizLer için(oh oh öviim biras kendimi xD ) sonuç oLarak: Bartholomew Cubbins'n asLında Jared Leto oLduunu öğrendim!!AAA!!Jared her videoyu ayrıca kendisi de yönetio ama hem kendisini ön pLana çıkarmamak hem de bisLeri yine şaşırtmak için heryerde Bartholomew Cubbins'ten övgüyLe söz edio Laughing Bak sen şu Jared'a yha insanLarLa daLga geçmeyi;onLarı kandırmayı,düşündürmeyi ne kdr çok swio & bunu nasıL da ii yapıo...Gerçekten zekasına hayranım...Derken Bartholomew Cubbins oLayından yeni kanıtLar da buLuorm: Bartholomew Cubbins ''From Yesterday''n de yönetmenLiğini yapmış-mış-.Jared bu videoda da bi cinLik yapmış & Bartholomew Cubbins oLarak kitabı da videoda göstermiş!!!Nerde mi?Grubun sahneye çıkmadan önce bekLediği Beyaz Oda'da ayna kırıLıp ta Jared haritayı görünce dikkat ettiyseniz (şahsen bn hiç etmemiştim) hemen yanında bi kitap var:İşte o kitap bu kitap oLuo!!bkz:
    bu kitabımız...
    Kimdir bu Bartholomew Cubbins?Jared Onu Neden Çok Övüo?(MutLaka Bakın!!!) - Sayfa 3 RH-9780394844848-Lg
    bu da From Yesterday'deki sahnemiz!!!!!!!
    Kimdir bu Bartholomew Cubbins?Jared Onu Neden Çok Övüo?(MutLaka Bakın!!!) - Sayfa 3 The500hatsofbartholomewkq2
    ebt açıkça kitabın isminin ''...500 Hats..'' kısmı rahatLıkLa görünüo...
    AraştırmaLarımı Youtube'daki ''The story of Bartholomew Cubbins'' videosundan , 30STM'n kLip(From Yesterday) ve aLbümünden (ABL) & http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20070518154356AAjtfUP sitesinden aLdıım biLgiLere dayanarak kanıtLıorm.kendi gözLeriyLe şaşırmak isteyen bunLara bidaha baksın(o ne demekse xD)...
    DURUN DAHA BİTMEDİ!!!!!
    Kitabın resmini aLdığım sitede kitabın açıkLamaLarını okudum ve tam orda bn bi şok daha geçirdim çünkü kitabın tanıtım kısmında yazan aynen şudur arkadaşLar:
    Illus. in colour. A read-aloud telling what happened when Bartholomew couldn't take his hat off before the king. Not to be confused with a similar tales in which a Turkish delegate refused to take off his turban in the presence of Vlad Tepes, the Impaler.
    NeLer oLuoo!!Bizim DrakuLa(nam-ı dier Kazıkçı Voyvoda)hakkında bişiLer de war!!!!!!!Yani biz TürkLeri de kapsıo bi nevi...
    Bu geceLik bn daha fazLasını kaLdıramiyciim.Acaip beynimiz zorLadım ,bissürü araştırma yaptım,böLe bi yazı yazdım,bi de üstüne üstLük bissürü şok geçirdim xD SizinLe bunu yarın uzuuun uzuun tartışarak ve daha çok çeviri yaparak sonuçLandırmak istiorm şu an beynim suLandı ama eminim yarın şu son kısmı bi çözebiLiriz çünkü çok mrk ediorm daha neLer çıkçak xD

En son Mrs.MiLicevic tarafından Cuma Ara. 19, 2008 1:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : ufacık düseLtmeLer :))
    bansHee
    bansHee
    SUP-MOD
    SUP-MOD

Kadın
    İş Güç : kıç büyütmek -tavsiye edilir-

Kimdir bu Bartholomew Cubbins?Jared Onu Neden Çok Övüo?(MutLaka Bakın!!!) - Sayfa 3 Empty Geri: Kimdir bu Bartholomew Cubbins?Jared Onu Neden Çok Övüo?(MutLaka Bakın!!!)

Mesaj tarafından bansHee C.tesi Ara. 27, 2008 10:12 pm

ben de uyumuştum 14 saat Laughing
    kıbrısta kuznlerle 4 te yattık 6 gbi kalktık tabe gün btti kalkığ akşam yemei yiyp gene yatmıştık Laughing Laughing
    Simurg
    Simurg
    ADMİN
    ADMİN

Kadın
    İş Güç : Kutsal Kasenin Peşinde xD

Kimdir bu Bartholomew Cubbins?Jared Onu Neden Çok Övüo?(MutLaka Bakın!!!) - Sayfa 3 Empty Geri: Kimdir bu Bartholomew Cubbins?Jared Onu Neden Çok Övüo?(MutLaka Bakın!!!)

Mesaj tarafından Simurg C.tesi Ara. 27, 2008 11:17 pm

Laughing:D ayy gün ışığını göremeden 2 gün geçirmek çok kötü oluyo yaa Laughing

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 03, 2024 3:00 am