Thirty Seconds to Mars Turkey

Welcome to the Unıverse!
Evrene Hoşgeldin!
Merhaba Marslı!
Bizi ziyaret ettiğin için çok Teşekkürler!
Şimdi giriş yada kayıt olarak sitemize katkıda bulunabilir bizimle vakit geçirebilirsin:D

Join the forum, it's quick and easy

Welcome to the Unıverse!
Evrene Hoşgeldin!
Merhaba Marslı!
Bizi ziyaret ettiğin için çok Teşekkürler!
Şimdi giriş yada kayıt olarak sitemize katkıda bulunabilir bizimle vakit geçirebilirsin:D

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
HellsBells
Aphrodité
6 posters

Twilight Serisi

Aphrodité
    Aphrodité
    EN ÜST DÜZEY MARSLI
    EN ÜST DÜZEY MARSLI

Kadın
    İş Güç : Gezmek

Twilight Serisi Empty Twilight Serisi

Mesaj tarafından Aphrodité Cuma Nis. 24, 2009 4:36 pm

1. kitap-twilight(alacakaranlik)
    Twilight Serisi Twilightcover

2. kitap newmoon(yeni ay)
    Twilight Serisi Newmooncover

3. kitap-eclipse(tutulma)
    Twilight Serisi Eclipsecover

kitabin aciklamalarinin sadece ingilizceleri var su anda elimde ama turkcelerinde bulunca koyucam

twilight

The story is about seventeen-year-old Isabella Swan, a girl who moves to Forks, Washington and finds her life in danger when she falls in love with vampire Edward Cullen.

new moon

"Shoot," I muttered when the paper sliced my finger; I pulled it out to examine the damage. A single drop of blood oozed from the tiny cut.

It all happened very quickly then.

Edward threw himself at me, flinging me back across the table...

I tumbled down to the floor by the piano, with my arms thrown out instinctively to catch my fall, into the jagged shards of glass. I felt the searing, stinging pain that ran from my wrist to the crease inside my elbow.

Dazed and disoriented, I looked up from the bright red blood pulsing out of my arm—into the fevered eyes of the six suddenly ravenous vampires.

For Bella Swan, there is one thing more important than life itself: Edward Cullen. But being in love with a vampire is even more dangerous than Bella could ever have imagined. Edward has already rescued Bella from the clutches of one evil vampire, but now, as their daring relationship threatens all that is near and dear to them, they realize their troubles may be just beginning...

Legions of readers entranced by the New York Times bestseller Twilight are hungry for the continuing story of star-crossed lovers, Bella and Edward. In New Moon, Stephenie Meyer delivers another irresistible combination of romance and suspense with a supernatural twist. Passionate, riveting, and full of surprising twists and turns, this vampire love saga is well on its way to literary immortality.

eclipse

"BELLA?"

Edward's soft voice came from behind me. I turned to see him spring lightly up the porch steps, his hair windblown from running. He pulled me into his arms at once, just like he had in the parking lot, and kissed me again.

This kiss frightened me. There was too much tension, too strong an edge to the way his lips crushed mine—like he was afraid we had only so much time left to us.

* * *

As Seattle is ravaged by a string of mysterious killings and a malicious vampire continues her quest for revenge, Bella once again finds herself surrounded by danger. In the midst of it all, she is forced to choose between her love for Edward and her friendship with Jacob—knowing that her decision has the potential to ignite the ageless struggle between vampire and werewolf. With her graduation quickly approaching, Bella has one more decision to make: life or death. But which is which?

* * *
    4.breaking dawn-bu kitap hakkinda daha bilgi konulmadi ve bu serinin filmininde cikicagi solenior..ayrica kitap bellanin bakis acisindan yazilmis bundan sonra ayni kitaplari edwardin bakis acisindanda yazicakmis(bende edwardin ki daha ilginc olucak Twilight Serisi Icon_lol )

kitabin tarzi=genclik/korku/fantazi/romantizm-young adult/horror/fantasy/romance

kitabin ozeti

Üç seyden emindim. Birincisi Edward bir vampirdi. Ikincisi, ne kadar baskin oldugunu bilemesem de onun bu vampir yani kanima susamisti. Üçüncüsü ise, kosulsuz ve geri dönülemez bir sekilde ona asik olmustum.

Isabella Swan Washington'in, yagmurun hiç dinmedigi küçük kasabasi Forks'a tasinir. Bu simdiye kadar aldigi en sikici karar gibi görünmektedir. Fakat gizemli ve çekici Edward'la tanismasi hayatini heyecanli ve tüyler ürpertici bir hale sokar. Edward simdiye kadar, içinde yasadigi küçük toplulukta vampir kimligini saklayabilmistir. Ancak artik kimse güvende degildir, özellikle Edward'in en çok deger verdigi insan olan Isabella… Iki sevgili kendilerini tutku ve tehlike arasinda dengede duran bir biçagin en keskin noktasinda bulur.

Alacakaranlik içgüdülerimize meydan okumakla tutkularimizi tatmin etme boyun istegi arasindaki çatismayi sorgulayan etkileyici bir kitap.
    HellsBells
    HellsBells
    ADMİN
    ADMİN

Kadın
    İş Güç : Tanrının İzinde

Twilight Serisi Empty Geri: Twilight Serisi

Mesaj tarafından HellsBells Cuma Nis. 24, 2009 9:55 pm

ahhhh olay kitap !!! en büyük tutkum bu şahaserler saol paylaşım için yalnız şafak vaktini unutmussun
    Mrs.MiLicevic
    Mrs.MiLicevic
    SUP-MOD
    SUP-MOD

Kadın
    İş Güç : KRONİK ÖĞRENCİ

Mesaj tarafından Mrs.MiLicevic Cuma Nis. 24, 2009 11:33 pm

çok üzüLerek düseLtiorm
    new moon doLunay değiL yeni ay oLcak hani şu çok ince görünen ay biçimi çünkü kitapta onnLa iLgiLi bi böLüm warıdı.
    2.si o ay tutuLması diiL de sadece tutuLma çünkü kitapta ay tutuLması gçmio ama sonLarına doğru Jacob'n güneş tutuLmasıyLa iLgiLi söLedii bişi war
    3.sü şafak vaktinin rsmi yok Razz
    4.sü bide tüm oLanLarın edward'n ağzından anLatıLdıı kitap midnight sun (okumadım yane tam biLmiom ama) geceyarısı güneşi war onda da muhtemeLen edward'n wampir oLduunda iLk yaşadıkLarı beLLa şehre gLdiind ekuzey kutbuna kaçtıında ve itaLya'ya wampirLer kLanına katıLdıında yaşadıkLarı anLatıLıo oLabiLir.onu da buLursam okumayı düşünüoorm diğerLerini de tavsiye ediooorm :cheers:
    HellsBells
    HellsBells
    ADMİN
    ADMİN

Kadın

Mesaj tarafından HellsBells C.tesi Nis. 25, 2009 1:06 am

sus artık hayvanat ıyıkı bişe bılıon ezdin gene milleti
    Simurg
    Simurg
    ADMİN
    ADMİN

Kadın
    İş Güç : Kutsal Kasenin Peşinde xD

Mesaj tarafından Simurg C.tesi Nis. 25, 2009 2:59 am

bi ben fransız kalıyorum lan bu twilighta. yeminle ormanda yaşasam hiç bi farkım olmaz. Dünyadan bi haberim ..
    bansHee
    bansHee
    SUP-MOD
    SUP-MOD

Kadın
    İş Güç : kıç büyütmek -tavsiye edilir-

Mesaj tarafından bansHee C.tesi Nis. 25, 2009 5:17 pm

bu seri burayada bulaştı sonunda Laughing
    seri ve film ( hikayeler-spoilerlar-bilgiler) ile ilgili çok içerikli bi yer veriyim size
    ayrıca bnm bi hikayemde bulunmakta içersinde Laughing
    http://www.harrypottercafe.com/forum/twilight_kulubu-b117.0/
    tabi isteyen varsa banada sorabilir Laughing:D
    Aphrodité
    Aphrodité
    EN ÜST DÜZEY MARSLI
    EN ÜST DÜZEY MARSLI

Kadın

Mesaj tarafından Aphrodité C.tesi Nis. 25, 2009 5:48 pm

saol meldam Laughing la büş hep beni ezdin lan Laughing
    bansHee
    bansHee
    SUP-MOD
    SUP-MOD

Kadın

Mesaj tarafından bansHee C.tesi Nis. 25, 2009 5:50 pm

rica ederim yavrucum Laughing zamanında bizde deli olduk bu seriye ;D
    ama zamanında xD
    Aphrodité
    Aphrodité
    EN ÜST DÜZEY MARSLI
    EN ÜST DÜZEY MARSLI

Kadın

Mesaj tarafından Aphrodité C.tesi Nis. 25, 2009 5:51 pm

hee bende aldım kiatbı Laughing twilight'ın yenı fanı bennn Laughing
    Mrs.MiLicevic
    Mrs.MiLicevic
    SUP-MOD
    SUP-MOD

Kadın

Mesaj tarafından Mrs.MiLicevic C.tesi Nis. 25, 2009 11:07 pm

meLda harry potter hayranıymış şimdi küsmüş twiLight serisine harry potter çekiL aradan mı ne yazıo die şafak vaktinin arkasında xD
    bansHee
    bansHee
    SUP-MOD
    SUP-MOD

Kadın

Mesaj tarafından bansHee C.tesi Nis. 25, 2009 11:49 pm

len dedikodumu mu yapıon Laughing
    Mrs.MiLicevic
    Mrs.MiLicevic
    SUP-MOD
    SUP-MOD

Kadın

Mesaj tarafından Mrs.MiLicevic C.tesi Nis. 25, 2009 11:57 pm

hehehe tmm bidaa ypmam xD
    Ice
    Ice
    MOD
    MOD

Kadın

Mesaj tarafından Ice Ptsi Nis. 27, 2009 9:03 pm

3 kitabı da okudum ama en gzli ilkiydi ve kadın 3.de hikayeyi mahvetmiş sırf konuşma geçiyo zaten kitapta edebi bi değeri yok içinde çok az betimleme var (buna da şükür) ilk 2 kitabı geçen sene okumuştum bu sene 3.yü okuduktan snra büyük hayal kırıklığı yaşadım keşke başka bi yazar yazsaymış mesela çok satsın diye kaygısı olmayan bi yazar, betimleme yapan-yapabilen bi yazar yazsaymış süper olcakmış.. hikaye güzel ama anlatışı çok basit buldum..:|
    HellsBells
    HellsBells
    ADMİN
    ADMİN

Kadın

Mesaj tarafından HellsBells Ptsi Nis. 27, 2009 9:43 pm

ben okumadım okumıycamda ıyıce boku çıktı artık pöpuler olan hıcbıseyı sevmem sadece filmin bi hayranıym o kadr
    Ice
    Ice
    MOD
    MOD

Kadın

Mesaj tarafından Ice Salı Nis. 28, 2009 5:05 pm

Arizona demiş ki:ben okumadım okumıycamda ıyıce boku çıktı artık pöpuler olan hıcbıseyı sevmem sadece filmin bi hayranıym o kadr
    işte budur bn de popüler ya da böle herkesin sevdiği tip şeyleri sevmem ama film gzl gercktn 8)
    Mrs.MiLicevic
    Mrs.MiLicevic
    SUP-MOD
    SUP-MOD

Kadın

Mesaj tarafından Mrs.MiLicevic Salı Nis. 28, 2009 8:21 pm

Icegirl demiş ki:3 kitabı da okudum ama en gzli ilkiydi ve kadın 3.de hikayeyi mahvetmiş sırf konuşma geçiyo zaten kitapta edebi bi değeri yok içinde çok az betimleme var (buna da şükür) ilk 2 kitabı geçen sene okumuştum bu sene 3.yü okuduktan snra büyük hayal kırıklığı yaşadım keşke başka bi yazar yazsaymış mesela çok satsın diye kaygısı olmayan bi yazar, betimleme yapan-yapabilen bi yazar yazsaymış süper olcakmış.. hikaye güzel ama anlatışı çok basit buldum..:|
    bnce de 3. hatta 2. kitap da bni baydı çook gereksiz böLümLer uzadı da uzadı ytr artık fiLan ddim ama insan hayaL edince şekiLLenince daha gzLLeşio ancak ona katLanabiLdim hatta gece okuduum için bütün kitabı rüya oLarak gördüümü de söyLeyebiLirim yani bn bütün kitapLarın fiLme çvriLmiş haLini izLedim snki xD
    Arizona demiş ki:ben okumadım okumıycamda ıyıce boku çıktı artık pöpuler olan hıcbıseyı sevmem sadece filmin bi hayranıym o kadr
    bn daha çok kitapLarı svdim ndnse çünkü meseLa twiLihgt'ta kitap ve fiLm arasında dağLar kdr fark war kitap aktarıLmamış da daha çok o hikayeden yoLa çıkıLarak farkLı bi hikaye yratıLmış misaL edward ve beLLa kitapta çok daha yakınLardı ve araLarında hiç gerginLik yaşanmadı(fiLmde beLLa edward'a wampir oLduunu biLdiini söLerken korkmuştu ve ormandaLardı ama kitapta gayet sakin arabadaydıLar ve edward kndisi kaşındı tahminLerine göre bn neyim ddi ve beLLa wampirsin ddi çok da sakinLerdi hatta edward mutLu biLe oLdu xD ) bn de vıcık vıcık romantizmi swdiimden fiLmde araLarının soğuk oLmasına katLanamadım gLiba xD

şimdi yine bna bi ton küfür gLcek her haLta yorum yapma uLaayyn die nese dün girmediimiçin özLemişim siteye yzmayı yhaw xD

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 8:34 am