Thirty Seconds to Mars Turkey

Welcome to the Unıverse!
Evrene Hoşgeldin!
Merhaba Marslı!
Bizi ziyaret ettiğin için çok Teşekkürler!
Şimdi giriş yada kayıt olarak sitemize katkıda bulunabilir bizimle vakit geçirebilirsin:D

Join the forum, it's quick and easy

Welcome to the Unıverse!
Evrene Hoşgeldin!
Merhaba Marslı!
Bizi ziyaret ettiğin için çok Teşekkürler!
Şimdi giriş yada kayıt olarak sitemize katkıda bulunabilir bizimle vakit geçirebilirsin:D

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Simurg
SpongeBob
6 posters

Asrın hatası.Kusmak serbest(Jared-Paris)

SpongeBob
    SpongeBob
    Mars Adayı
    Mars Adayı

Erkek
    İş Güç : A,B,C,D,E şıklarından birini işaretlemek

Asrın hatası.Kusmak serbest(Jared-Paris) Empty Asrın hatası.Kusmak serbest(Jared-Paris)

Mesaj tarafından SpongeBob Perş. Mayıs 13, 2010 1:09 pm

Konuyu aradım bulamadım.Açılmışsa şayet konuya ulaşmama yardım ediverin Razz
    Neyse,Paris gibi malın önde gideni,2 lafı bi araya getirmekten aciz,takıldıı herkesi psikolojik bunalımlara sokan ve her gece yatmadan önce "Allaam paramın zilyonda biri kadar beynim olsun yarın uyandıımda." duasını yaptıından şüphelendiimiz insanla Jared?Şahsen Jared gibi bi insandan daha adam akıllı biriyle bişiyler yaşamasını beklerdim.Şaşşırdm.
    Fotoğraf;
    Asrın hatası.Kusmak serbest(Jared-Paris) Z4866617X
    Simurg
    Simurg
    ADMİN
    ADMİN

Kadın
    İş Güç : Kutsal Kasenin Peşinde xD

Asrın hatası.Kusmak serbest(Jared-Paris) Empty Geri: Asrın hatası.Kusmak serbest(Jared-Paris)

Mesaj tarafından Simurg Perş. Mayıs 13, 2010 9:22 pm

kadın yapışmışsa dudaklarına ki bence öyle Laughing karşılık vermiştir biziki.bende erkek olsam verirdim yanii Razz nie hyr diyim ama hiç olmamasını isterdim tabeki Laughing paris bu sahneyle ilgili şöyle bi açıklama yapmış buarada... "sadece arkadaşça bi öpücüktü başka bi anlamı yok" demiş. okuduğum zaman 'yuh' demiştim. çok arkadaşca maaşallah nazar değmesin arkadaşlığınıza...
    myqueen
    myqueen
    Mars Adayı
    Mars Adayı

Kadın

Asrın hatası.Kusmak serbest(Jared-Paris) Empty Geri: Asrın hatası.Kusmak serbest(Jared-Paris)

Mesaj tarafından myqueen Perş. Mayıs 13, 2010 10:58 pm

konun başlığını görnce paris die şehir geldi aklıma hiç bu gelmemşti. resmi birden çattt die görnce bi nefes alamadm ama iyiym şimdi merk etmeyn:D:D
    jerry e de sarışın olsun ama en aptalı olsun farketmiyo:D piyasadaki bütün sarışınları süprdüLaughing ama en sevdiğim camerondı.. canım zatn çok severdm normalde de
    ayrıca ne arkadşlıkmış vay bee:D
    Mrs.MiLicevic
    Mrs.MiLicevic
    SUP-MOD
    SUP-MOD

Kadın
    İş Güç : KRONİK ÖĞRENCİ

Mesaj tarafından Mrs.MiLicevic Perş. Mayıs 13, 2010 11:24 pm

Jared prefers bLonde yani arkadaş utanmasa bna da saLdıracak Laughing bu arkadaşça bişi oLamaz vakumLu bişi bu yani Lanet olsn size ama şu tipe bi bak Jared biLdiğin sarhoş aga surata şu yanakLara baaaaaaaaak bariz serhojjjjj xD
    nurbanu
    nurbanu
    MOD
    MOD

Kadın
    İş Güç : sbh kalkıp akşm yatmk :|

Mesaj tarafından nurbanu Cuma Mayıs 14, 2010 6:29 pm

kafa güzelken böyük ihtmalle dedğin gbi xD şuurluyken bu kadına bu kadr yaklaştığı ihtimalini düşünmek istemiorm xD daaa bu adamda ne alkol ne içki ne sigara heç bi bağmlılık yapn madde yoktuu hanii xD ne ayak ? xD
    SpongeBob
    SpongeBob
    Mars Adayı
    Mars Adayı

Erkek

Mesaj tarafından SpongeBob Cuma Mayıs 14, 2010 6:30 pm

"Başlarım kardeşliine,bundan böyle at avrat içki" demiş olabilir. Laughing
    nurbanu
    nurbanu
    MOD
    MOD

Kadın
    İş Güç : sbh kalkıp akşm yatmk :|

Mesaj tarafından nurbanu Cuma Mayıs 14, 2010 6:34 pm

ahahahaah xD olabilir vala alayına isyan xDxD
    Simurg
    Simurg
    ADMİN
    ADMİN

Kadın
    İş Güç : Kutsal Kasenin Peşinde xD

Mesaj tarafından Simurg C.tesi Mayıs 15, 2010 9:41 pm

yok abi paris jaredin içkisine bişey atmış olmalı.tek ihtimal bu kaldı xD
    SpongeBob
    SpongeBob
    Mars Adayı
    Mars Adayı

Erkek

Mesaj tarafından SpongeBob Paz Mayıs 16, 2010 8:03 am

Paris o mallıkla kendi içkisine atar onu Laughing.Onda o planı yapıcak zeka var mıdır sence? Laughing
    Bana kalırsa Jared sadece ihtiyaç gidermiş.Çok sıkışıp çok pis bi wc ye girmek zorunda kalmak gibi bişiy. Laughing
    Cameron Cameron Cameron diyorum ^^
    Feronia
    Feronia
    ADMİN
    ADMİN

Kadın
    İş Güç : p-ineklemek

Mesaj tarafından Feronia Paz Mayıs 16, 2010 5:08 pm

ahaha bence o jared ın azgınlığı abi Laughing:D:D erkeklerin zaten paris e bi zaafı var anlamadım gitti bu orospu sevdalarını Evil or Very Mad
    myqueen
    myqueen
    Mars Adayı
    Mars Adayı

Kadın

Mesaj tarafından myqueen Çarş. Mayıs 19, 2010 6:24 pm

SpongeBob demiş ki:Paris o mallıkla kendi içkisine atar onu Laughing.Onda o planı yapıcak zeka var mıdır sence? Laughing
    Bana kalırsa Jared sadece ihtiyaç gidermiş.Çok sıkışıp çok pis bi wc ye girmek zorunda kalmak gibi bişiy. Laughing
    Cameron Cameron Cameron diyorum ^^

kesinlkle katılıyorum ve kesinlkle cameron =) gerçi eli işte gözü oynştaki fotoyu görnce acıdım bi scarlett e Laughing ama hala cameron hep cameron çok şirin hatun =)

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 5:49 am